Bright Access – glasvezel voor ondernemers

Nieuws alert:
Bright Access en Eurofiber
bundelen hun krachten met nieuwe samenwerking!

Cloud-Bright-Access Glasvezel voor ondernemers

Bright Access en Eurofiber bundelen hun krachten om de glasvezelinfrastructuur uit te breiden naar meer dan 40 Nederlandse bedrijventerreinen.

Bright Access en Eurofiber kondigen vandaag aan hun samenwerking uit te breiden, met een focus op glasvezelnetwerken specifiek voor bedrijven die gevestigd zijn op bedrijventerreinen.
Door het inkopen van backhaul-diensten bij Eurofiber kan Bright Access zich volledig richten op het aanbieden van haar diensten, zonder zich zorgen te hoeven maken over de betrouwbaarheid en toekomstbestendigheid van de netwerk-infrastructuur.

Bright Access is een Nederlandse aanbieder van zakelijke glasvezelverbindingen, met een specifieke focus op bedrijventerreinen. Het bedrijf heeft inmiddels al meer dan 160 bedrijventerreinen in Nederland aangesloten. Eurofiber is aanbieder van open digitale infrastructuur voor de zakelijke markt in Nederland, België, Frankrijk en Duitsland. Eurofiber beschikt over een uitgebreid netwerk van 76.000 km, waarvan meer dan 34.000 km in Nederland.

De overeenkomst tussen Eurofiber en Bright Access betreft het leveren van backhaul voor meer dan 40 bedrijventerreinen. De backhaul is het deel van het netwerk dat lokale verbindingen koppelt aan het centrale netwerk en de nodes met verschillende Point of Presence (PoP)-locaties. Het contract heeft een looptijd van tien jaar.

Janarthanan Sundaram, Bright Access (links), Paul Naastepad, Eurofiber (rechts)
fotografie: Stephanie Bregten

Janarthanan Sundaram, algemeen directeur Bright Access

“In een tijd waarin ondergrondse infrastructuur steeds gevoeliger blijkt voor invloeden van buitenaf, is het voor Bright Access belangrijk om redundantie te creëren in ons gehele netwerk. De keuze voor een samenwerking met Eurofiber is dan ook logisch gezien onze gedeelde waarden: snelheid van werken en stabiliteit. Wij hebben alle vertrouwen in deze uitstekende samenwerking.” 

Paul Naastepad, managing director Eurofiber Nederland

“Bright Access is een belangrijke speler in de glasvezelmarkt voor bedrijventerreinen. Deze samenwerking stelt ons in staat het Nederlandse bedrijfsleven nog beter te ondersteunen met betrouwbare en toekomstbestendige digitale netwerkverbindingen. Wij kijken uit naar een mooie samenwerking!”

Locatie-Bright-Access

Onze locatie

Auke Vleerstraat 6,
7521 PG Enschede

Bel-ons---Bright-Access

Bel ons

088 - 045 0 945

e-mail-ons-Bright-Access

E-mail ons

verkoop@brightaccess.nl

Openingstijden-Bright-Access

Openingstijden

Maandag t/m vrijdag
8:30 uur - 17:00 uur

Ga naar de inhoud